V košíku je za 0,-Kč

Akční sleva


Koření PALERMO ARABIATA 50g
Sleva

57,50

Detail »

Botanico připravilo skvělou kořenící směs bez glutenu a bez aditiv a Éček. SLožení: chilli, bazalka, sůl, česnek, petržel. Recept na těstoviny MAFIA Arabiata: Kvalitní těstoviny se poznají podle toho, že jejich povrch je drsnější, aby na nich dobře ulpěla omáčka. Můžete si je sami vyrobit nebo koupit, doporučujeme nekupovat ty nejlevnější obvykle to není nejlepší volba. Dejte vařit vodu s trochou soli, přiměřené množství odpovídající množství těstovin asi 3 l vody na celý sáček špaget pro 4 osoby. Až voda bude vřít vložte těstoviny a vařte all dente- ne úplně do měkka- prostě na skus. Na pánvi si rozehřejte 2 lžíce olivového oleje, přidejte na jemno nakrájenou šalotku, zaprašte dvěma lžícemi koření MAFIA ARABIATA, orestujte až cibulka zesklovatí, můžete přidat najemno nakrájenou mrkev a rajčata-vyberte zralá a chutná(když neseženete kvalitní rajčata použijte loupaná z konzervy). Přidejte trochu vývaru(zeleninový nebo kuřecí) pokud nemáte vývar dejte trochu vody ze špaget. Duste, aby se vytvořila omáčka. Pak přidejte špagety promíchejte a prohřejte na závěr dozdobte čerstvou bazalkou. Dobrou chuť

Bylinný sirup 185ml schizandra-klanopraška-povzbuzující
Sleva

79,-

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem klanoprašky čínské pro celkové povzbuzení organismu. Proti únavě a celkovému oslabení.

Koření PALERMO MAFIA SHOOTING 50g
Sleva

57,20

Detail »

Botanico připravilo skvělou kořenící směs bez glutenu a bez aditiv a Éček. SLožení:paprika, chilli, bazalka, cibule, rajčata, petržel, česnek, sůl 3% , tymián, kurkuma. Recept na těstoviny MAFIA SHOTING: Kvalitní těstoviny se poznají podle toho, že jejich povrch je drsnější, aby na nich dobře ulpěla omáčka. Můžete si je sami vyrobit nebo koupit, doporučujeme nekupovat ty nejlevnější obvykle to není nejlepší volba. Dejte vařit vodu s trochou soli, přiměřené množství odpovídající množství těstovin asi 3 l vody na celý sáček špaget pro 4 osoby. Až voda bude vřít vložte těstoviny a vařte all dente- ne úplně do měkka- prostě na skus. Na pánvi si rozehřejte 2 lžíce olivového oleje, přidejte na jemno nakrájenou šalotku, zaprašte dvěma lžícemi koření MAFIA SHOTING, orestujte až cibulka zesklovatí, můžete přidat najemno nakrájenou papriku kapii, řapíkatý celer, cuketu či lilek-vyberte kvalitní zeleninu. Přidejte trochu vývaru(zeleninový nebo kuřecí) pokud nemáte vývar dejte trochu vody ze špaget. Duste, aby se vytvořila omáčka. Pak přidejte špagety promíchejte a prohřejte na závěr dozdobte čerstvou bazalkou. Dobrou chuť.

Šampon KIDZ -shampoo KIDZ200ml
Sleva

89,70

Detail »

Šampon KIDZ ~ 200 ml /kód: 96203/ ~ je velmi jemný a šetrný k dětské pokožce. Podporuje kvalitní výživu vlasového kořínku a hojení případně poškozené pokožky hlavy a zároveň přispívá k lepšímu růstu vlasů.


Nahoru