V košíku je za 0,-Kč

Octy s kořením


Ocet jablečný 350 ml

Detail »

Jablečný ocet se stal hitem pro všechny, kteří se chtějí zbavit nadbytečných kil. Nenápadná tekutina totiž obsahuje vitamíny, esenciální aminokyseliny a dokáže nastartovat metabolismus. Jablečný ocet je výborným pomocníkem při redukční dietě. Jedná se o tradiční léčebný a podpůrný prostředek. Jablečný ocet má blahodárný vliv na mnoho biologických pochodů v lidském organismu, podporuje proces látkové přeměny a upravuje narušenou střevní mikroflóru. Zároveň pozitivně ovlivňuje vyměšování i stav pleti. Význam má podávání jablečného octa také při revmatických potížích, kloubních onemocněních, infekcích uší, nosu, krku, alergiích, diabetu, při únavě z překyselení organismu. Jablečný ocet může být i prevencí zubních kazů. Je výhodný jako doplněk k různým redukčním dietám, ale rovněž k dochucení salátů a jiných pokrmů.

Ocet s kořenící směsí 350 ml

Detail »

Ocet je obohacen o směs ušlechtilých bylin, díky kterým propůjčí salátům speciální kořeněnou chuť. Pro přípravu salátové zálivky se přidá pouze pár kapek panenského olivového nebo slunečnicového oleje a skvělý zeleninový salát je hotov bez použití jiných ochucovadel. Svým obsahem koření jemně pikantně dochutí salát nebo i teplý pokrm a výrazně zlepšuje trávení.

Ocet s dobromyslem  350 ml

Detail »

Dobromysl nebo-li oregáno se hojně používá zejména ve francouzské kuchyni. Dobromysl obsahuje silice, třísloviny a hořčiny, a proto se používá jako koření podporující trávení, je zejména vhodný při žaludečních potížích a nechutenství. Dobromyslu je připisována mnohostranná účinnost vedoucí ke zlepšení celkového stavu organismu. Je výborný k dochucení pokrmů jak za studena tak za tepla. Přítomnost silic oregana /dobromyslu/ nejen příjemně dochutí pokrm, ale rovněž podporuje trávení a chuť k jídlu.


Nahoru