V košíku je za 0,-Kč

Romantici


Mýdlo srdce 90g glycerínové

Detail »

Firma Procyon vyrábí mýdla výhradně ručním způsobem a tradiční metodou. Mýdlový základ doplňuje vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. Glycerínová mýdla jsou určená pro všechny typy pokožky, zejména pro velmi citlivou pokožku. Obsahují aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Šetrně odstraňují veškeré nečistoty a přitom nenarušují ochranný kožní film. Zabraňují nadměrnému vysušování kůže při mytí. Mýdla přispívají k hojení akné či mohou upravit mastnou pleť. Mají antibakteriální účinky a jsou vhodná i na holení. Po použití mýdla zůstává pokožka jemná, hebká a vláčná.

Mýdlo glycerínové růže 200g verbena

Detail »

Mýdlo glycerínové má mimořádně vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. Může přispět k hojení akné, upravit mastnou pleť. Podporuje pružnost pleti a její odolnost. Mýdlo je vhodné i na holení.

Romantic ovocný čaj 70g

Detail »

Neobsahuje Ibišek. Tento ovocný čaj jsme pro Vás vyrobili z pečlivě vybrabých surovin ručně- tj. ručně ovoce zpracujeme vybereme ty nejlepší části, mícháme a balíme tak, aby nedošlo k nadměrnému mechanickému rozdrcení a potlučení surovin. Neobsahuje Ibišek. Obsahuje Brusinky a ty jsou známe jako ideální prostředek k prevenci zánětů močových cest. Masjí protizánětlivý účinek, posilují imunitu a chrání i vaše játra. Samozřejmě snižují i hladinu cholesterolu. Dále obsahuje švestky a ty jsou známy asvým blahodárným účinkem na naše trávící ústrojí a úpravu trávení a pravidelné vyprazdňování. Čaj je ideální jako prevence při opakovaných zánětech cest močových a problémům se zácpou.

Mýdlo křišťálové s vruty růže 150g

Detail »

Mýdlo křišťálové při kontaktu s vodou zcela zprůhlední a projeví se efekt čirého křišťálového skla.Patří mezi ručně zpracovávané kosmetické výrobky se zvýšeným obsahem zvláčňující složky - glycerínu. Proto je jeho působení velmi šetrné, takže pokožku nevysušuje.


Nahoru