V košíku je za 0,-Kč

Vinná kosmetika


Koupelová sůl s vínem 185ml

Detail »

Přírodní kamenná sůl, která je základní složkou koupele, vznikla před mnoha lety usazením na mořském dně. Její složení je téměř shodné se solí mořskou. Tato sůl je vhodná především pro celotělovou koupel. Vůně vína s přídavkem moravského modrého portugalu dokreslí příjemnou atmosféru koupele. Víno červené obsahuje hojně fytoflavonoidů které fungují jako prostředky proti stárnutí pleti.

Tělové a pleťové mléko s vímen 185ml

Detail »

Víno obsahuje cenné fytoflavonoidy které příznivě ovlivňují metabolismus pokožky a působí proti stárnutí. Pleťové mléko je šetrný prostředek určený k čištění a ošetření pleti i pokožky celého těla.

Sprchový gel s vínem 185ml

Detail »

Sprchový gel obsahuje pokožce pro spěšné fytoflavonoidy z vína, vitamíny, důležité stopové prvky, minerály a zvláčňující látky. Po osprchování tak pokožka zůstane hedvábně jemná a pečlivě oše- třena. Sprchový gel s vínem je k po- kožce velmi šetrný, napomáhá její regeneraci, a je proto vhodný pro každodenní sprchování.

Koupelové koule šumivé s vínem 6 ks 6x 30g

Detail »

Koupelová přísada pro relaxaci. Použití:vložte do připravené lázně, alespoň 40l vody ve vaně o požadované teplotě. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje a parfém a příjemně koupel provoní. Obsažený olivový olej olej zůstává na hladině a po vystoupení z koupele ulpívá na pokožce. Po osušení a setření zbylého oleje je pokožka jemná a vláčná. Ideálně ošetří pokožku přímo po vystoupení z koupele. Obsažená přírodní kyselina citrónová působí mírně dezinfekčně, což je velice příznmivé u zánětlivých onemocnění kůže- např: na nohou(plísně, mikrobiální ekzémy a podobně) Složení: natrium hydrogen carbonicum, olea europea, citric acid, eteric oil(nebo parfum), víno, CI index(značí použité potravinářské barvivo)


Nahoru