V košíku je za 0,-Kč

Pudry volně kg


Koupelový pudr moře 1kg

Detail »

Koupelový pudr MOŘE 1kg - má velké množství hojivých účinků na pokožku, sůl z mrtvého moře podpooruje obnovu a regeneraci kůže. Působí antisepticky, má výtečné hojivé vlastnosti.

Koupelový pudr Verbena 1kg

Detail »

Koupelový pudr VERBENA 100 ml /12457/ Pudr do koupele verbena Vaši pokožku osvěží a krásně provoní. Verbena citrónová je využívána v kosmetice zejména pro své uklidňující účinky, spolehlivě tiší podráždění. Její citrónové aroma dodává tělu energii, osvěžuje smysly, a tím pomáhá zmírňovat únavu a tíseň.

Koupelový pudr Růže s okvětnímy lístky růže galské 1kg

Detail »

Koupelový pudr RŮŽE S KVĚTEM 100 ml /12458/ Pudr do koupele s růží má povzbuzující účinky, celkově harmonizuje a posiluje organismus. V růži je ukryto přes tři sta účinných složek přispívajících k obnově buněk, a tudíž zpomalujících stárnutí. Kromě toho růže uklidňuje a dezinfikuje pleť, je silným antivirotikem, má antibakteriální, antivirové, antimikrobiální a antimykotické účinky. Prokázán byl rovněž protizánětlivý účinek a účinek snižující bolest. Růže omlazuje pokožku, oživuje a regeneruje ji.

Koupelový pudr zelený čaj s lístky zeleného čaje 1kg

Detail »

Koupelový pudr ZELENÝ ČAJ S BYLINOU 100 ml /12459/ Koupelový pudr se zeleným čajem přispívá k podpoře lidského organismu. Zelený čaj obsahuje mnoho vitamínů a minerálních látek, které podporují zdraví člověka. Chrání pokožku, mírní spáleniny ze slunce, regeneruje poškozené struktury kůže a zklidňuje kůži namáhanou vlivem zevního prostředí. Zelený čaj působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo, tiší svalovou únavu, čistí a revitalizuje pokožku a odstraňuje z ní škodlivé látky.


Nahoru