V košíku je za 0,-Kč

Pudry 100ml


Koupelový pudr konopí 100ml

Detail »


Koupelový pudr levandule s květem levandule 100ml

Detail »

Koupelový pudr LEVANDULE S KVĚTEM 100 ml /12461/ Koupelový pudr s levandulí má velké množství hojivých účinků. Jeho uklidňující a uvolňující účinky zmírňují silné emoce a nervové napětí, pomáhá i při nespavosti a bolestech hlavy. Působí antisepticky, má výtečné hojivé vlastnosti.

Koupelový pudr kozí mléko s okvětnímy lístky měsíčku 100ml

Detail »

Koupelový pudr KOZÍ MLÉKO S MĚSÍČKEM 100 ml /12460/ Koupelový pudr s kozím mlékem a měsíčkem podporuje regeneraci, vláčnost a pružnost pokožky. Při alergických kožních obtížích (ekzémech) může koupel s kozím mlékem a měsíčkem zmírnit projevy onemocnění. Kozí mléko vykazuje protizánětlivé účinky, protože posiluje imunitní systém. Obsahuje velké množství minerálních látek (vápník, hořčík, sodík, draslík a fosfor) a stopových prvků (měď, zinek, mangan, titan, chrom a kobalt), dále vitamíny A, B1, B2, B12, C, D, E a kyselinu listovou. Měsíček je znám především svými příznivými účinky na kůži při zánětlivých procesech, kdy podporuje reparaci a regeneraci poškozené pokožky.

Koupelový pudr Malina 100ml

Detail »

Malina jako lesní ovoce osvěží koupel a naší pokožku. Je výborna pro děti ale pro ty z vás kteří chtějí prostě jen relaxovat.


Nahoru