V košíku je za 0,-Kč

Oves -kosmetika s extraktem ovsa setého


koupelová koule s extraktem ovsa setého

Detail »

Šumivé koupelová koule nabízí dokonalou péči a uvolnění celému tělu. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do ní příjemné aroma. Během teplé koupele se roztahují póry pokožky a látky léčivých rostlin pronikají snáze do pokožky a organismu. Dobrá funkce pokožky má vliv na krevní oběh a ten následně ovlivňuje funkci celého těla. Obsažený olej zůstává na hladině a po vystoupení z koupele ulpívá na pokožce. Po osušení a setření zbylého oleje je pokožka jemná a vláčná. Koupel by měla být nedílnou součástí relaxace. Teplá lázeň s koupelovou koulí přináší osvěžení a relaxaci a zároveň zanechává pleť jemnou, vláčnou a hebkou. Šumivé koupelové koule vyrábíme v různých tvarových, barevných a vonných variantách. Složení: natrium hydrogencarbonicum, citric acid, olea europea, extrakt ovsa, parfum

křišťálové mýdlo 150 g  s extraktem ovsa setého

Detail »

Firma Procyon vyrábí mýdla výhradně ručním způsobem a tradiční metodou. Mýdlový základ doplňuje vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. Glycerínová mýdla jsou určená pro všechny typy pokožky, zejména pro velmi citlivou pokožku. Obsahují aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Šetrně odstraňují veškeré nečistoty a přitom nenarušují ochranný kožní film. Zabraňují nadměrnému vysušování kůže při mytí. Mýdla přispívají k hojení akné či mohou upravit mastnou pleť. Mají antibakteriální účinky a jsou vhodná i na holení. Po použití mýdla zůstává pokožka jemná, hebká a vláčná.

krém na ruce výživný 50 ml s extraktem ovsa setého

Detail »

Krém na ruce s extraktem ovsa setého mírní suchost a podráždění, obnovuje přirozenou obrannou funkci pokožky a zajišťuje dostatečnou výživu namáhané pokožce rukou.

pleťový krém denní hydratační 50 ml  s extraktem ovsa setého

Detail »

Krém denní s extraktem ovsa setého mírní suchost, zklidňuje podráždění a obnovuje přirozenou obrannou funkci pokožky.


Nahoru