V košíku je za 0,-Kč

Med


Propolisové kapky 20g

Detail »

PROPOLISOVÉ KAPKY Používají se při bolestech zubů a na masáž dásní. Zředěním ve vodě, čaji, nebo mléku (do 100 ml 10 - 30 kapek) se používají k výplachu dutiny ústní. Zakalení do běla je při ředění přirozené. Z dobrých zkušeností našich zákazníků: na opary, afty, otoky ústní a krční záněty, k masáži při paradentóze. Při každodenním potírání ničí bradavice a kuří oka. Při okamžité aplikaci na menší popáleniny zabraňuje utvoření puchýře.

Med s rakytníkem (5%) 145 ml

Detail »

RAKYTNÍK V MEDU 5% Rakytník má vysoký obsah vitamínu C a A, stopových prvků, biologicky aktivních látek, tříslovin, olejů atd. Je vynikající při rekonvalescenci, při slabostech a snížené odolnosti organismu. Dávkování: dospělí - max. 1 lžičku denně, děti - max. 0,5 lžičky denně. Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Opatrnosti je třeba u alergiků na včelí produkty.

Sprej s propolisem 20g

Detail »

ÚSTNÍ SPRAY s propolisem Při náznaku chřipky, angíny, bolesti mandlí apod. několikrát denně stříknout do úst. Před každým použitím důkladně protřepat. Sediment je přirozený.

Med s mateří kašičkou (1%) 145 ml

Detail »

MATEŘÍ KAŠIČKA V MEDU 1% Mateří kašička je produkt včely medonosné a je přirozený zdroj stimulačních látek se širokým spektrem účinků, hlavně v oblasti činnosti jater, srdce, centrálního nervového systému, stimulace krvetvorby a podpory imunitního systému. Má vliv na obnovu hojících se tkání, životaschopnost spermií, snižuje hladinu cholesterolu, stimuluje kostní dřeň, zvyšuje odolnost vůči stresům. Pomáhá k regeneraci a zotavení. Potlačuje únavu. Dávkování: 1 rovnou kávovou lžičku max. 2x denně pomalu vycucat. Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při rakovinovém onemocnění prsu a ženských orgánů. Opatrnosti je třeba u alergiků na včelí produkty. Skladovat v chladničce.


Nahoru