V košíku je za 0,-Kč

Bylinné sirupy


Sirup kávový 185ml

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a romatem kávy je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Sirup rumový 185ml

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a romatem rumu je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Sirup lískový oříšek 185ml

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a romatem lískového oříšku je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Sirup skořicový 185ml

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a aromatem skořice je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).


Nahoru