V košíku je za 0,-Kč

Bylinné sirupy


Sirup borovice 185ml

Detail »

Potravinový doplňek Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem borovice proti kašli je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení jiných pokrmů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Sirup kávový 185ml

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a romatem kávy je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Sirup karamelový 185ml

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem aromatem karamelu je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Sirup lískový oříšek 185ml

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a romatem lískového oříšku je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).


Nahoru