V košíku je za 0,-Kč

Bylinné sirupy


Bylinný sirup Ibišek-při kašli a nachlazení
Nové

Detail »

Potravinový doplněk 185ml Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a aromatem kávy je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr). .

Sirup borovice 185ml

Detail »

Potravinový doplňek Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem borovice proti kašli je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení jiných pokrmů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Bylinný sirup lípa -proti chřipce  a nachlazení -185ml

Detail »

Sirup se hodí k vnitřnímu použití. Látky obsažené v lipovém květu podporují produkci potu, žluči a moči se současným zklidňujícím a spasmolytickým účinkem. Regulují produkci žaludečních a střevních šťáv. Dříve: Užívání lípy jako léčivé rostliny bylo rozšířeno již v antice. I když v té době se nepoužíval květ, ale kůra. Ta se využívala k léčbě lepry (malomocenství) a ztráty vlasů. Teprve později přišel na řadu květ, hlavní nemoci, proti kterým sloužil byly epilepsie, kašel a problémy se zahlením, zažívací obtíže a onemocnění ledvin. Dnes: Používá se jak vnitřně, tak zevně. Vnitřně: Při chorobách z nachlazení (rýma, kašel, zánět průdušek, chřipka, angína), - podporuje pocení, rozpouští hleny a snižuje dráždivost ke kašli. Dále při narušené funkci žlučníku a křečích v oblasti střev a trávicího ústrojí. Zevně: Lipový čaj připravíte stejně jako k vnitřnímu použití. Při výskytu lupů jej můžete použít k oplachování vlasů.

Sirup karamelový 185ml

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem aromatem karamelu je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).


Nahoru