V košíku je za 0,-Kč

Bylinné sirupy


Bylinný sirup 185ml Rakytník-podpora odolnosti , podpora ostrého vidění

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem rakytníku pro zvýšení odolnosti.

Bylinný sirup 185ml švestka

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a aromatem švestky je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Bylinný sirup 185ml svařené víno

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a romatem svařeného vína-kombinace koření, které užíváme ke svaření vína je vhodný k zesílení chuti některých nápojů- je vhodný do čaje, kávy a podobně. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Bylinný sirup 185ml vanilka

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a romatem vanilky je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).


Nahoru