V košíku je za 0,-Kč

Bylinné sirupy


Bylinný sirup 185ml vanilka

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a romatem vanilky je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Bylinný sirup černý bez při chřipce a nachlazení 185ml

Detail »

Květ a plod černého bezu - Sambucus Nigra: je bohatý na různé látky např. na taniny, draselné soli, flavonoidy, fenolické soli, antokyanidy, kyselinu listovou a vitaminy A, B, C. Černý bez je bohatým zdrojem antioxidantů. Přispívá k udržení normální funkce imunitního a dýchacího systému. Působí rovněž značně močopudně a příznivě ovlivňuje metabolismus glukózy a detoxikaci organismu. Vhodná je kombinace s lipovým květem.

Bylinný sirup 185ml žen šen-super

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a žen šenu.Účinky žen šenu snad ani není nutné znovu připomínat. Nejdůležitější jsou jeho posílení imunitního systému a celkové odolnosti organismu, zvýšení vitality a podpora regenerace tkání. Chcete omládnout ? Pak se vrhněte na žen šen. Ideální dávkování je uvedeno na etiketě. Dávkování lze bez rizika navýšit. Lze konzumat jak v nápojích, tak přímo po lžičkách jako sirup.

Bylinný sirup dětský šípkový -podpora odolnosti 185ml
Nové

Detail »

Potřbujete zvýšit odolnost dětského neboi dospělého organismu, pak neváhejte užít náš sirup šípek. Šípková růže má antioxidační vlastnosti, čímž pomáhá chránit tělo před volnými radikály. Podporuje správnou funkci respiračního, trávicího, imunitního a močového systému. Má příznivý vliv na kožní a slizniční hojení. Také udržuje psychickou pohodu a pomáhá optimalizovat psychické a fyzické funkce pro lepší výkon. Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.


Nahoru