V košíku je za 0,-Kč

Bylinné sirupy


Bylinný sirup 185ml Menopauza

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a aromatem kávy je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Bylinný sirup 185ml perník

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem aaromatem perníku je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Bylinný sirup 185ml Na posílení imunity

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a bylin na posílení vaší imunity. Ideální v každém ročním období zlpší odolnost proti nemocem. Imunitní systém je nejdůležitější nejen v boji s infekčními nemocemi ale i dalšími chorobami neinfekčního původu a správném fungování celého organismu. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Bylinný sirup 185ml Pro kojící matky

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem bylin pro lepší produkci mateřského mléka.


Nahoru