V košíku je za 0,-Kč

Bylinné sirupy


Bylinný sirup 185ml Goji - kustovnice čínská

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem kustovnice čínské. Vysoký obsah vitamínů a celá řada pro tělo významných látek. Zlepšuje odolnost a regeneraci.

Bylinný sirup 185ml Ibišek-podpora odolnosti při kašli a nachlazení

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a aromatem kávy je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr). .

Bylinný sirup 185ml Griote-višeň

Detail »

Potravinový doplňek Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem aromatem višně je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Bylinný sirup 185ml Kloubní

Detail »

Potravinový doplněk Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem byliny pro zvýšení odolnosti kloubů proti poškození a zlepšení funkce kloubů.


Nahoru