V košíku je za 0,-Kč

Kosmetika s okurkem


BELEA - glycerínové mýdlo 90 g / okurek

Detail »

Okurka dosáhla všeobecné obliby i v kosmetice. Stejně blahodárně jako při vnitřním užívání se projevují její účinky i při zevní aplikaci. Okurka obsahuje více než 95% vody. Zbytek tvoří minerály, cukry a vitamíny C a B a také bílkoviny, které mají očistnou funkci a působí hojivě na pokožku. Šťáva z okurek posiluje pružnost vazivových tkání, uvolňuje kůži, vyhlazuje a pročišťuje pleť, zklidňuje záněty, popř. otoky očí a dodává pleti svěží a přitažlivý vzhled. Jemné přírodní mýdlo s glycerínem a okurkem ještě více hydratuje a čistí pokožku do hloubky. Lze jej užít i jako šampon na vlasy.

BELEA - balzám na mastnou pleť 250 ml / okurek

Detail »

Okurka dosáhla všeobecné obliby i v kosmetice. Stejně blahodárně jako při vnitřním užívání se projevují její účinky i při zevní aplikaci. Okurka obsahuje více než 95% vody. Zbytek tvoří minerály, cukry a vitamíny C a B a také bílkoviny, které mají očistnou funkci a působí hojivě na pokožku. Šťáva z okurek posiluje pružnost vazivových tkání, uvolňuje kůži, vyhlazuje a pročišťuje pleť, zklidňuje záněty, popř. otoky očí a dodává pleti svěží a přitažlivý vzhled. Balzám ošetří jak mastnou tak i jiný typ pokožky. Čistí ucpané póry a odstraňuje buňky odumřelé. Tlumí produkci mazu. Zanechá pleť čistou a svěží. je vhodný i pro akném postiženou pleť.

BELEA - krém na mastnou pleť 50 ml / okurek

Detail »

Okurka dosáhla všeobecné obliby i v kosmetice. Stejně blahodárně jako při vnitřním užívání se projevují její účinky i při zevní aplikaci. Okurka obsahuje více než 95% vody. Zbytek tvoří minerály, cukry a vitamíny C a B a také bílkoviny, které mají očistnou funkci a působí hojivě na pokožku. Šťáva z okurek posiluje pružnost vazivových tkání, uvolňuje kůži, vyhlazuje a pročišťuje pleť, zklidňuje záněty, popř. otoky očí a dodává pleti svěží a přitažlivý vzhled. hydratuje pokožku a zabraňuje tvorbě nadbytečného mazu. Ideální na mastnější pleť.

BELEA - pleťová maska 100 ml / okurek gel

Detail »

Okurka dosáhla všeobecné obliby i v kosmetice. Stejně blahodárně jako při vnitřním užívání se projevují její účinky i při zevní aplikaci. Okurka obsahuje více než 95% vody. Zbytek tvoří minerály, cukry a vitamíny C a B a také bílkoviny, které mají očistnou funkci a působí hojivě na pokožku. Šťáva z okurek posiluje pružnost vazivových tkání, uvolňuje kůži, vyhlazuje a pročišťuje pleť, zklidňuje záněty, popř. otoky očí a dodává pleti svěží a přitažlivý vzhled. Ideální pro více mastnou pokožku , ale lze ji užít i pro jiné typy pleti. Zlepšuje čištění a hydrataci. Gel zároveň chladí a tím osvěží po dlouhém dni.


Nahoru