V košíku je za 0,-Kč

Sladová kosmetika


Glycerínové mýdlo sladové 100g

Detail »

Jemné glycerínové mýdlo je určené k použití i pro velmi citlivou pokožku. Obsahuje obilné proteiny a vitamín B, které podporují regeneraci pokožky a zajišťují její dostatečnou výživu. Mýdlo šetrně odstraňuje veškeré nečistoty a nenarušuje ochranný kožní film.

Koupelová pěna sladová 300 ml

Detail »

Koupelová pěna se sladovým výtažkem příjemně osvěží a zjemní pokožku. Speciální obsah proteinů a vitamínu B napomáhá při léčbě různých kožních problémů. Pomocí aktiv- ních látek a teplé lázně dochází k uvol- nění a zmírnění svalových bolestí a svalového napětí.

Balzám na vlasy sladový 300 ml

Detail »

Jedinečný balzám na vlasy, obohacený sladovým výtažkem s regene- rujícími pšeničnými proteiny svou krémovou konzistencí zjemňuje a vyživuje vlasy. Zanechává pokožku i vlasy jemné, provoněné a zachovává jejich přirozenou rovnováhu.

Olejová koupel sladová s olivovým olejem 300 ml

Detail »

Nejpříjemnějším a nejúčinnějším způsobem péče o suchou kůži jsou olejové koupele. Olejová koupel očistí pokožku mnohem šetrněji než běžná mýdla nebo mycí emulze. Během lázně se pokožka a uvolní póry, kterými se při mírném pocení odplavují z podkoží škodlivé látky. Cílem koupele je harmonizace funkcí organizmu, duševní odpočinek a relaxace, uvolnění svalů a prohřátí kloubů. Pravidelná koupel prokazatelně zlepšuje obranyschopnost těla.


Nahoru