V košíku je za 0,-Kč

Pánská kosmetika Jalovec s Tea tree


Koupelová koule jalovec a tea tree - MONT BLEU -70g pro muže

Detail »

Zajistí Vaší pokožce jemnou péči již během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametově hebká, takže není nutné používat tělový olej, krém či jiný zvláčňující přípravek. Výtažky z jalovce a tea tree napomáhají odstraňovat napětí pokožky po celodenní námaze, zklidňují a mírní její podráždění. Pokožka je svěží, hydratovaná, v nejlepší kondici. Silice, která se nachází v jalovci se projevuje silnou schopností prokrvit pokožku, dráždí ji a používá se jako antirevmatikum. Jalovec je hojně využíván v kosmetice pro své čisticí účinky a schopnost regulovat tvorbu kožního mazu.

Gel po holení jalovec a tea tree- MONT BLEU pro muže

Detail »

Chladivý gel poskytuje okamžitý pocit svěžesti, zatímco extrakt z tea tree a jalovce zklidňuje a hydratuje pokožku. Gelová konzistence se rychle vstřebává a příjemně chladí. Vhodné pro každodenní použítí pro všechny typy pleti. Tip: Použijte pro osvěžení po slunění nebo po cvičení. Pro ještě chladivější účinky skladujte v lednici.

Glycerínové mýdlo jalovec a tea tree-  MONT BLEU -100g pro muže

Detail »

Glycerinové mýdlo 100 g /96237/ Jemné glycerinové mýdlo určené k použití pro velmi citlivou pokožku. Obsahuje aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Mýdlo šetrně odstraňuje veškeré nečistoty a nenarušuje ochranný kožní film. Při použití mýdla pokožka zůstává i při častém mytí jemná, hebká a vláčná.

Koupelový olej jalovec a tea tree- MONT BLEU pro muže

Detail »

Koupelový olej s jalovcem a tea tree vytváří při koupeli harmonický pocit zdraví a pohody. Poskytne Vám blahodárné uvolnění při nachlazení, uvolňování ztuhlých a bolavých kloubů nebo natažených svalů. Dýchací cesty se uvolňují, tělo se příjemně prohřívá a bolesti kloubů se zmírňují. Při bolestech nebo napnutí svalů podporuje prokrvení a dodá Vám tak novou vitalitu.


Nahoru