V košíku je za 0,-Kč

Kočky a kocouři


 Vannilla cream-černý aromatizovaný čaj-PRO KOČKY A KOCOURY 70g

Detail »

Obsahuje pravou vanilku. Vanilka je fermentovaná tobolka orchideje a byla domorodci v zemích původu(např. Mexika) používána jako srdeční tonikum a k celkovému povzbuzení organismu. Jahoda má močopudné účinky a má svíravé vlastnosti- reguluje činnost trávícího systému a tvorbu žluče. Složení: černý čaj, kokos chipsy, kousky vanilky, aroma, květ růže, jahoda list, černý pepř. BEZ KONZERVANTŮ A BARVIV-BEZ ÉČEK.

Citrón se zázvorem-rooibos aromatizovaný bylinný čaj -PRO KOČKY A KOCOURY 70g

Detail »

Skvělý bylinný čaj rooibos z jižní afriky vhodný je vhodný i pro děti a těhotné ženy, neobsahuje kofein, je přirozeně nasládlý a není potřeba jej sladit. citrón dodává směsi svěžest a zázvor trochu okoření. Zázvor je skvělý při potížíách s dýcháním, kašli a rýmě-uvolní dýchací cesty. Obsažená meduňka doladí směs jemně citrónovou chutí a vůní a podporuje uklidnění při kašli. Složení:rooibos, citrónová kůra, kousky zázvoru, aroma, červený pepř, meduňka. BEZ KONZERVANTŮ A BARVIV-BEZ ÉČEK.

Brusinka a broskev-ovocný aromatický čaj -PRO KOČKY A KOCOURY 70g

Detail »

Brusinky jsou výtečné pro dobrou funkci močových cest a broskev příjemně dolaďuje jejich kyselkavou chuť, , květ bezu podporuje azlepšuje funkci ledvin, zvyšuje pocení při nachlazení a má blahodárné účinky na trávící systém. Složení: jablko, ibišek, bezinky, brusinky, šípek, broskev, kůra pomeranče, květ měsíčku, květ bezu, aroma. BEZ KONZERVANTŮ A BARVIV-BEZ ÉČEK.

Jahoda a banán-ovocný aromatizovaný čaj -PRO KOČKY A KOCOURY 70g

Detail »

Osvěžující ovocná směs obsahuje černý rybíz , který působí antioxidačně tj. brání stárnutí buňek. Dále obsahuje mnoho vitamínu C a ten spolu s flavonoidy působí synergicky proti stárnutí. Dále působí močopudně a podporuje pocení. Dále má silné protizánětlivé účinky. Složení: rozinky, ananas, višně, bezinky, aroma, babán, růže květ, jahody, černý rybíz, borůvky. Neobsahuje ibišek-čaj se sníženou kyselostí. BEZ KONZERVANTŮ A BARVIV-BEZ ÉČEK.


Nahoru