V košíku je za 0,-Kč

Jednooký bandita


Brusinková bomba ovocný aromatizovaný čaj 70g

Detail »

Brusinky jsou známy jako složky čajových směsí s močopudným a dezinfekčním účinkem, jako prostředek pomáhající při průjmech, některých nemocech žlučníku i léčbě cukrovky. Borůvka působí proti cukrovce, má močopudné účinky a účinky protizánětlivé. Dále borůvky reguluje činnost střev a působí proti průjmově. Složení: jablko, ibišek, bezinky, šípek, brusinky, borůvky, aroma. BEZ KONZERVANTŮ A BARVIV-BEZ ÉČEK.

Jednooký bandita -bylinný aroma čaj-rooibos70g
Nové

Detail »

Skvělý bylinný čaj rooibos z jižní afriky vhodný je vhodný i pro děti a těhotné ženy, neobsahuje kofein, je přirozeně nasládlý a není potřeba jej sladit. Černý rybíz je skvělý a doplněný granátovým jablkem se stává svěží kombinací pro chvíle kdy se potřebujete dostat do kondice. Květ chrpy nádherně dolaďuje barevnost směsi. Složení:rooibos, černý rybíz, granátové jablko, květ chrpy, aroma. BEZ KONZERVANTŮ A BARVIV-BEZ ÉČEK.

Blackberry moon -ovocný aromatizovaný čaj-ostružina70g

Detail »

Tento ovocný čaj kombinuje skělé vlastnosti všech plodů obsažených ve složení, ale nejvíce chceme vyzdvihnout lyofilizované-tj. mrazem sušené ostružiny- tento proces sušení zachová přírodní svěží vzhled ovoce a všechny jeho obsahové látky. Ostružiny mají stahující účinky-působí proti průjmu a regulují funkci trávícího systému. SLožení:bezinky, rozinky, borůvky, černý rybíz, višně, černý rybíz list, borůvky, květ slunečnice, ostružiny lyofylizované, aroma- čaj se sníženou kyselostí bez ibišku. BEZ KONZERVANTŮ A BARVIV-BEZ ÉČEK.

Malinový sen ovocný aromatizovaný čaj70g

Detail »

Tento ovocný čaj kominuje skělé vlastnosti všech plodů obsažených ve složení, ale nejvíce chceme vyzdvihnout lyofilizované-tj. mrazem sušené ostružiny- tento proces sušení zachová přírodní svěží vzhled ovoce a všechny jeho obsahové látky. Ostružiny mají stahující účinky-působí proti průjmu a regulují funkci trávícího systému. SLožení:bezinky, rozinky, borůvky, černý rybíz, višně, černý rybíz list, borůvky, květ slunečnice, ostružiny lyofylizované, aroma- čaj se sníženou kyselostí bez ibišku. BEZ KONZERVANTŮ A BARVIV-BEZ ÉČEK.


Nahoru