V košíku je za 0,-Kč

Ústní vody


Ústní voda s rakytníkem řešetlákovým 150ml

Detail »

Rakytník řešetlákový /Hippophae Rhamnoides/ prevence paradentózy Ústní voda s rakytníkem je určená pro hygienu dutiny ústní. Rakytník má protisklerotické účinky, pomáhá léčit vředy a hojí sliznice. Pro vysoký obsah biologicky aktivních látek se doporučuje jako ideální prostředek k prevenci paraden- tózy dásní. Tlumí bolest, zlepšuje prokrvení, urychluje hojení tkání, zvyšuje odolnost organismu a podporuje imunitu. Rakytník je bohatý na přírodní vitamín C, organické kyseliny, stopové prvky a mnoho dalších cenných látek. Svými antioxi- dačními účinky blokuje tvorbu volných oxyradikálů v těle, které způsobují poškození živé buňky, spolupodílí se na likvidaci následků civilizačního stresu.

Ústní voda s tymiánem obecným 150ml

Detail »

Tymián obecný (Thymus vulgaris) mírní bolest při zánětu Ústní voda s tymiánem je určená pro hygienu dutiny ústní. Tymián je silně antiseptický, proto se doporučuje při akutních zánětech a mírnění bolesti při zánětu. Ústní voda je vhodná i jako prevence opakovaných zánětů. Ústní vodu je možné užít i jako kloktadlo při zánětech dutiny ústní, angíně a bolestech v krku. Mírní bolest svým místním působením a současně působí dezodorizačně (odstraňuje zápach z úst).

Ústní voda s třezalkou tečkovanou 150ml

Detail »

Třezalka tečkovaná /Hypericum Perforatum/ na opakované záněty a proti bolesti Ústní voda s třezalkou je určená pro hygienu dutiny ústní. Třezalka je známá především svými uklidňujícími účinky. Třezalka podporuje a urychluje hojení různých druhů zánětů dutiny ústní, např. dásní, ale i při angíně nebo při virových zánětech v ústech a hltanu a tlumí bolest. Nezapomínejme na tvrzení, že třezalka je přírodním antibiotikem a je proto ideální prostředek při chronických a opakovaných zánětech dutiny ústní.

Ústní voda se šalvějí lékařskou 150ml

Detail »

Šalvěj lékařská /Salvia officinalis/ na akutní zánět Ústní voda se šalvějí je určená pro hygienu dutiny ústní. Šalvěj známe jako ideální prostředek s dezinfekčními a stahujícími účinky. Má výrazné protizánětlivé a uklidňující vlastnosti. Největší uplatnění má však zevně jako desinfekční prostředek ve formě kloktadla při zánětech a poraněních dutiny ústní, po zubolékařských zákrocích a jako podpůrné léčivo při bole- stech v krku a nemocech z nachlazení. Pomůže zejména při akutních zánětech a problémech s krvácivostí dásní, kde se uplatní stahující vlastnosti šalvěje.


Nahoru