V košíku je za 0,-Kč

Sáčky ekonomické balení


Bylinný čaj ZOP 1 vitamínový  - doplněk stravy 100g

Detail »

ZOP 1 - VITAMÍNOVÉ POSÍLENÍ obsahuje byliny s dokázaným antioxidačním účinkem tím podporuje funkci vitamínů, které mají antioxidační vlastnosti Obsahuje: bez černý plod, fenykl plod, kopřiva nať, máta nať, smetánka nať a kořen, řebříček nať, šípek plod, topolovka květ. Černého bezu zajišťuje normální funkci dýchacího systému, udržuje stabilní hladinu glukózy v krvi. Je přirozeným antioxidantem, pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost a podporuje vylučování. Fenykl zajišťuje normální trávení, napomáhá přirozenému vylučování moči, podporuje sekreci hlenu. Dále uklidňuje tělo při menopauze nebo například také podporuje kojení. Čaj obsahuje kopřivu, které pomáhá udržovat dobrý stav vlasů, nehtů a kostí, zajišťuje normální činnost cévní soustavy. Máta je dobrá na normální trávení a proti nadýmání. Smetánka je známá pro široké spektrum svých příznivých vlivů, kterými jsou: normální trávení, funkce žaludku a jater, funkce močové soustavy. Smetánka je také účinným antioxidantem. Obsah řebříčku je výhodný zejména pro jeho jeho schopnost zajistit plynulou funkci močových cest, gastrointestinálního traktu, dýchacího systému a trávení. Zajišťuje také přirozenou obranyschopnost a pohyblivost kloubů. Šípek má schopnost také udržovat normální trávení, činnost močového měchýře a funkci dýchacího systému. Je také antioxidantem a podporuje přirozenou obranyschopnost. Čaj rovněž doporučujeme k ozdravné jarní kůře. Čaj rovněž doporučujeme k ozdravné jarní kůře. Všechny uvedené informace jsou v souladu s on-hold seznamem vydávaným v rámci legislativy EU (tj. tvrzení, které smíme uvádět u doplňků stravy).

Bylinný čaj ZOP 3 posílení imunity - doplněk stravy 100g

Detail »

ZOP 3 - POSÍLEN. Obsahuje: Bez černý květ, klanopraška nať, kopřiva nať, meduňka nať, růže květ, sedmikráska květ, šalvěj nať, šípek plod, třezalka nať.

Bylinný čaj ZOP 2 minerální - doplněk stravy 100g

Detail »

Čaj je vhodný rovněž k letní ozdravné kůře. Obsahuje: bazalka nať, kontryhel nať, koriandr plod, maliník list, máta nať, meduňka nať, měsíček květ, pastinák kořen, topolovka květ.

Bylinný čaj ZOP 4 posílení metabolismu - doplněk stravy 100g

Detail »

Obsahuje: jeřáb plod, koriandr plod, levandule nať, lípa květ, lopuch kořen, maliník list, meduňka nať, měsíček květ, rybíz černý list, smetanka nať a kořen.


Nahoru