V košíku je za 0,-Kč

Krabičky s okénkem


Bylinný čaj s parchou saflorovou 50g doplněk stravy

Detail »

PARCHA SAFLOROVÁ (Rhaponticum Carthamoides) neboli také LEUZEA ŠUSTIVÁ (Leuzea Carthamoides). Je vhodný prostředek k odstranění tělesné slabosti i duševní únavy. Současně mírní bolesti a zvyšuje odolnost organismu. Celkově harmonizuje organismus, reguluje látkovou výměnu, zlepšuje využívání živin z pokrmů. Reguluje krevní tlak a hladinu cholesterolu, ochranný vliv na játra. Významný je zábrana vzniku neurotických poruch, depresí, poruch spánku, ale též impotencí, vzniklých v důsledku duševního přepjetí. Nedoporučuje se při těžké hypertenzi, při infekčních nemocí a těžších psychických chorobách.V těchto případech je nutné se poradit s lékařem. Rostlina pochází z jižní Sibiře. Doporučuje se 1-2x denně, večer však alespoň 3-4 hodiny před spaním.

Bylinný čaj ZOP 1 vitamínový - doplněk stravy 40g

Detail »

ZOP 1 - VITAMÍNOVÉ POSÍLENÍ obsahuje byliny s bohatým obsahem vitamínů a látek podporujících udržení jejich hladin v těle, zvláště při infekčních onemocněních a tělesné zátěži. Směs je vhodná i jako prevence onemocnění dýchacích cest, nebo při onemocnění podporuje odkašlávání a doplňuje vitamíny. Vhodná kombinace bylin jako doplněk u onemocnění ledvin. Čaj rovněž doporučujeme k ozdravné jarní kůře. Obsahuje: bez černý plod, fenykl plod, kopřiva nať, máta nať, smetánka nať a kořen, řebříček nať, šípek plod, topolovka květ.

Bylinný čaj s třapatkou nachovou 50g doplněk stravy

Detail »

TŘAPATKA NACHOVÁ (Echinacea Purpurea) je osvědčený prostředek na zlepšení celkové odolnosti organismu proti vzniku nakažlivých chorob. Zejména při předcházení infekcím horních cest dýchacích. Doporučuje se též jako prevence zánětů močového měchýře. Působí úlevu při potížích způsobených chronickou vředovou chorobou, střev a při hemeroidech. Dá se použít i ke krátkodobým krev čistícím kůrám. Rostlina pochází ze Severní Ameriky. Doporučuje se 2-3x denně.

Bylinný čaj ZOP 2 minerální - doplněk stravy 40g

Detail »

Obsahuje: bazalka nať, kontryhel nať, koriandr plod, maliník list, máta nať, meduňka nať, měsíček květ, pastinák kořen, topolovka květ.


Nahoru