V košíku je za 0,-Kč

Krabičky s okénkem


Bylinný čaj s parchou saflorovou 50g doplněk stravy

Detail »

PARCHA SAFLOROVÁ (Rhaponticum Carthamoides) neboli také LEUZEA ŠUSTIVÁ (Leuzea Carthamoides). Je vhodný prostředek k odstranění tělesné slabosti i duševní únavy. Současně mírní bolesti a zvyšuje odolnost organismu. Celkově harmonizuje organismus, reguluje látkovou výměnu, zlepšuje využívání živin z pokrmů. Reguluje krevní tlak a hladinu cholesterolu, ochranný vliv na játra. Významný je zábrana vzniku neurotických poruch, depresí, poruch spánku, ale též impotencí, vzniklých v důsledku duševního přepjetí. Nedoporučuje se při těžké hypertenzi, při infekčních nemocí a těžších psychických chorobách.V těchto případech je nutné se poradit s lékařem. Rostlina pochází z jižní Sibiře. Doporučuje se 1-2x denně, večer však alespoň 3-4 hodiny před spaním.

Bylinný čaj ZOP 1 vitamínový - doplněk stravy 40g

Detail »

ZOP 1 - VITAMÍNOVÉ POSÍLENÍ obsahuje byliny s dokázaným antioxidačním účinkem tím podporuje funkci vitamínů, které mají antioxidační vlastnosti Obsahuje: bez černý plod, fenykl plod, kopřiva nať, máta nať, smetánka nať a kořen, řebříček nať, šípek plod, topolovka květ. Černého bezu zajišťuje normální funkci dýchacího systému, udržuje stabilní hladinu glukózy v krvi. Je přirozeným antioxidantem, pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost a podporuje vylučování. Fenykl zajišťuje normální trávení, napomáhá přirozenému vylučování moči, podporuje sekreci hlenu. Dále uklidňuje tělo při menopauze nebo například také podporuje kojení. Čaj obsahuje kopřivu, které pomáhá udržovat dobrý stav vlasů, nehtů a kostí, zajišťuje normální činnost cévní soustavy. Máta je dobrá na normální trávení a proti nadýmání. Smetánka je známá pro široké spektrum svých příznivých vlivů, kterými jsou: normální trávení, funkce žaludku a jater, funkce močové soustavy. Smetánka je také účinným antioxidantem. Obsah řebříčku je výhodný zejména pro jeho jeho schopnost zajistit plynulou funkci močových cest, gastrointestinálního traktu, dýchacího systému a trávení. Zajišťuje také přirozenou obranyschopnost a pohyblivost kloubů. Šípek má schopnost také udržovat normální trávení, činnost močového měchýře a funkci dýchacího systému. Je také antioxidantem a podporuje přirozenou obranyschopnost. Čaj rovněž doporučujeme k ozdravné jarní kůře. Čaj rovněž doporučujeme k ozdravné jarní kůře. Všechny uvedené informace jsou v souladu s on-hold seznamem vydávaným v rámci legislativy EU (tj. tvrzení, které smíme uvádět u doplňků stravy).

Bylinný čaj s třapatkou nachovou 50g doplněk stravy

Detail »

TŘAPATKA NACHOVÁ (Echinacea Purpurea) je osvědčený prostředek na zlepšení celkové odolnosti organismu proti vzniku nakažlivých chorob. Zejména při předcházení infekcím horních cest dýchacích. Doporučuje se též jako prevence zánětů močového měchýře. Působí úlevu při potížích způsobených chronickou vředovou chorobou, střev a při hemeroidech. Dá se použít i ke krátkodobým krev čistícím kůrám. Rostlina pochází ze Severní Ameriky. Doporučuje se 2-3x denně.

Bylinný čaj ZOP 2 minerální - doplněk stravy 40g

Detail »

Obsahuje: bazalka nať, kontryhel nať, koriandr plod, maliník list, máta nať, meduňka nať, měsíček květ, pastinák kořen, topolovka květ.


Nahoru