V košíku je za 0,-Kč

Malina


Botanico - MALINA křišťálové mýdlo 100g - bez parabenů

Detail »

BEZ PARABENŮ. Vysoký obsah glycerínu a omamná vůně maliny v našem mýdlu. Maliny jsou nejen chutné a voňavé, ale vzhledem k mnoha vitamínům a dalším složkám i velmi zdravé. Jsou antibiotické, omezují vznik a růst různých nádorů, působí preventivně proti infarktu, posilují cévy a srdce, regulují krevní oběh a trávení, upravují metabolismus, pomáhají při poruchách a chorobách zraku, zmírňují potíže při onemocnění ledvin, Maliny obsahují v plodech i listech mnoho vitamínu C. My jsme se rozhodli přidat tuto zajímavou přísadu do mýdla abychom vylepšili už tak skvělé glycerínové mýdlo. Je šetrné pro pokožku a jemně myje i velké nečistoty i když nepění tolik jako mýdlo jádrové.

Botanico -MALINA šampon na vlasy 250 ml - bez parabenů

Detail »

BEZ PARABENŮ. Jemný ŠAMPON a omamná vůně maliny pro vaši pokožku. Maliny jsou nejen chutné a voňavé, ale vzhledem k mnoha vitamínům a dalším složkám i velmi zdravé. Jsou antibiotické, omezují vznik a růst různých nádorů, působí preventivně proti infarktu, posilují cévy a srdce, regulují krevní oběh a trávení, upravují metabolismus, pomáhají při poruchách a chorobách zraku, zmírňují potíže při onemocnění ledvin, Maliny obsahují v plodech i listech mnoho vitamínu C. My jsme se rozhodli přidat tuto zajímavou přísadu do tohoto šamponu abychom vylepšili už tak skvělou a jednoduchou recepturu. Je šetrný pro pokožku a jemně myje i velké nečistoty.

Botanico - MALINA sprchový gel 250 ml - bez parabenů

Detail »

BEZ PARABENŮ. Jemný sprchový gel a omamná vůně maliny pro vaši pokožku. Maliny jsou nejen chutné a voňavé, ale vzhledem k mnoha vitamínům a dalším složkám i velmi zdravé. Jsou antibiotické, omezují vznik a růst různých nádorů, působí preventivně proti infarktu, posilují cévy a srdce, regulují krevní oběh a trávení, upravují metabolismus, pomáhají při poruchách a chorobách zraku, zmírňují potíže při onemocnění ledvin, Maliny obsahují v plodech i listech mnoho vitamínu C. My jsme se rozhodli přidat tuto zajímavou přísadu do tohot sprchového gelu abychom vylepšili už tak skvělou a jednoduchou recepturu. Je šetrný pro pokožku a jemně myje i velké nečistoty.


Nahoru