V košíku je za 0,-Kč

Levandule


Koupelové mléko s vřídelní solí-levandule 185 ml

Detail »

Toto jemné koupelové mléko bylo speciálně vyvinuto k tomu, aby předcházelo efektu vysušení pokožky při častém mytí a na- pomáhalo ochraně vaší pleti jemným filmem z přírodních olejů. Mléko oživuje unavenou pokožku díky obsahu rostlinných extraktů z eucalyptu, levandule, meduňky, růže, verbeny citró- nové a soli z Mrtvého moře. Rostliny jsou plné esenciálních látek, vitamínů a stopových prvků. Jsou zkombinovány s vřídel- ní solí, která umožňuje šetrné čištění pokožky díky svým anti- septickým účinkům a harmonizaci pleti. Koupelové mléko je vhodné na každodenní použití pro všechny typy pleti. Obsahuje 100% organické esenciální oleje

Tělové a pleťové mléko s vřídelní solí  -levandule185 ml

Detail »

Regenerace a obnova v tělovém a pleťovém mléku pro pokožku těla. Povzbuzující a stimulující celé tělo, uklidňující a revita- lizující díky esenciálním olejům z eucalyptu, levandule, meduňky, růže a verbeny, osvěžující díky soli z Mrtvého moře. Cenné složky obsažené v rostlinách zajišťují výrazný revitali- zační-obnovující účinek, který zvyšuje syntézu proteinů, souvi- sející se zbytňováním kožních vrstev. Pokožka tak obnovuje přirozený tonus (napětí) a získává zářivější a mladší vzhled.

Solná olejová koupel s vřídelní solí   -levandule  185 ml

Detail »

Posledním druhem této jedinečné kosmetické řady kombinující prospěšné vlastnosti vřídelní soli a účinky čistých esenciálních olejů je solná olejová koupel. Prostřednictvím tohoto výrobku si vytvoříte ideální lázeň pro vaše tělo, která spojuje dvě složky - olejovou koupel s příměsí esenciálního oleje a krystalickou sůl. Esenciální oleje z eucalyptu, levandule, meduňky, růže a verbeny společně s vřídelní solí a solí z Mrtvého moře poskytují pokožce čistící a detoxikační účinek. Koupel blahodárně působí, ošetřuje a povzbuzuje vaše tělo. Účinná kombinace síly čistého oleje a přírodní pramenité minerální soli. Prokrvující účinek oživuje namáhanou a unavenou pokožku a dodává jí čerstvou energii. Koupelí je namáhaná pokožka hebce očištěna a následně i ošetřena olejem.

Tělový masážní olej s vřídellní solí -levandule  185 ml

Detail »

Lehký přírodní tělový a masážní olejLehký tělový a masážní olej s hydratačním účinkem. Základem tohoto masážního oleje je jemný medicinální olej-ten se nevstřebábá a působí jako ideální okluzivum pro lepší vstřebání přírodních extraktů a a éterických olejů po masáži nezanechává mastný film. Obno- vuje přirozený tonus (napětí) pleti a zvláčňuje kdykoliv během dne: ráno, večer, po koupeli. Zanechává pleť hebkou a obzvlášť pružnou. Tento olej reprezentuje původní aromaterapeutické ošetření, díky esenciálním olejům, které v tomto produktu zastu- pují jeho nejlepší vlastnosti. Obsahuje esenciální oleje z eucalyptu, levandule, meduňky, růže a verbeny citrónové pro ochra- nné a relaxační účinky. Obsahuje organické esenciální oleje. vzhledem k tomu že základním nosičem je medicinální olej který se nevstřebává je tento olej ideální pro alergiky a zákazníky s citlivou pokožkou.-Pokud nejsou alergičtí na něktrý z extraktů případně éterický olej.


Nahoru